AKTUALNOŚCI

Yoga & RELAX w Moniówce vol.2

Organizatorzy: YOGA House Warsaw i Eli Wierkowska Yoga

  Joga + błogość + natura + relaks + obłędna kuchnia roślinna


Jak co roku w maju zapraszamy do Moniówki na Warmię na drugi warsztat w tym roku, po solidną dawkę świadomego relaksu:) W tym roku WYDŁUŻAMY POBYT! Będziemy od środy do niedzieli :)
29 maja - 2 czerwca

Mamy też wcześniejszy termin - szukajcie w naszych wydarzeniach na FB!

W pięknym otoczeniu i domowych przestrzeniach MONIÓWKI poprowadzę kilkudniowy warsztat asan, technik oddechowych i medytacji. Pokażę jak sukcesywnie wprowadzać elementy praktyki do życia codziennego i cieszyć się dobrą energią każdego dnia.

Podczas warsztatu poznasz także tajniki diety jogicznej, sposoby i inspiracje na wzbogacenie codziennej diety przygotowane przez Jurgę, którą część z Was zna jako szaloną kosmitkę, która obecnie pochłonięta jest swoim doktoratem z poczucia bezpieczeństwa .

Na aktywny relaks z jogą zapraszam zarówno początkujących jak i już praktykujących. JOGĘ będziemy praktykować w nowej pięknej sali w Lawendowym Polu i na łąkach wśród polnych kwiatów

GALERIA

Chcesz dokonać rezerwacji ?

Podczas rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w sumie 40 % całej kwoty za noclegi. Prosimy o uiszczenie opłaty w ciągu 3 dni roboczych. Wpłata na konto jest potwierdzeniem rezerwacji.
zarezerwuj >