AKTUALNOŚCI

"Tańcząca na łące"

"Tańcząca na łące" - twórczy warsztat rozwojowy w naturze z sesją fotograficzną i pracą z ciałem. Edycja jesienna.22 października o 19:00

"Tańcząca na łące" – to twórczy warsztat rozwojowy w naturze, oparty o sesje fotograficzne i pracę z ciałem, których celem jest wzmocnienie i kontakt ze swą kobiecością. Z kobiecością pozostającą w zgodzie z Tobą samą i będącą w harmonii z naturą. Zapraszamy Was kobiety na jesienną łąkę..

Wizja
Naszym celem jest przebudzenie Twojej kobiecości, poruszenie kobiecej mocy, kreatywności, rozbudzenie szacunku i miłości do siebie oraz akceptacji dla swojego ciała. 
„Jesteś Piękna i Twórcza niezależnie od zewnętrznych warunków. Twoje doświadczenia czynią Cię wyjątkową osobą – pragniemy byś dostrzegła to w sobie – na łonie przyrody, w kojącym otoczeniu jezior, lasów, łąk. W spokojnej bezczynności i wspólnym byciu z innymi kobietami. Poczujesz głęboki kontakt ze sobą poprzez medytacje, sesję fotograficzną, kontemplację natury, uwalniającą napięcia pracę z ciałem, poznanie swoich unikalnych barw w analizie kolorystycznej i podczas pracy z rysunkiem. Na powstałych podczas warsztatu fotografiach zobaczysz siebie autentyczną – zmienną, pełną pasji, wrażliwości, kolorytu, kobiecości – dokładnie taką, jaką jesteś..”

Wydarzenie na fb jest tutaj:

 

https://www.facebook.com/events/329362570576151/?fref=ts

ZAPISY: Ania Dąbrowska, najchętniej e-mail: pracownia@zielonapomarancza.pl lub sms pod nr 605100387 ( proszę o pozostawienie wiadomości, oddzwonię )

Chcesz dokonać rezerwacji ?

Podczas rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w sumie 40 % całej kwoty za noclegi. Prosimy o uiszczenie opłaty w ciągu 3 dni roboczych. Wpłata na konto jest potwierdzeniem rezerwacji.
zarezerwuj >