AKTUALNOŚCI

Sztuka w obejściu II

Moniówka – niezwykłe, pełne delikatnego uroku i ciepłego klimatu gospodarstwo agroturystyczne Moniki Piotrowskiej zaprasza na wydarzenia artystyczno-duchowe.

W ramach akcji SZTUKA W OBEJŚCIU II zapraszamy Państwa do zapoznania się z programem:

  • 21/10/12, godz. 13.00: koncert ANIA BRODA NA MANOWCACH. Wystąpią: Ania Broda - śpiew, cymbały, piano; Iwona Sojka – skrzypce. Ta wokalistka, multiinstrumentalistka, autorka tekstów i kompozytorka zagra kameralny koncert z piosenkami na serio - o miłości, wolności i galaretce z nóżek. Różnorodny repertuar uzupełnią również ballady warmińskie.Jednym słowem, twórczość pogodna, na manowcach.
  • 20-21/10/12, godz. 10.00-18.00: WARSZTATY WARMIŃSKIE w Moniówce, czyli przedpremierowa prezentacja projektów, prototypów i realizacji warsztatów. Warsztaty Warmińskie to  projekt Rafała Mikułowskiego obejmujący malarstwo, rzeźbę, stolarstwo artystyczne czy tkactwo, koniecznie z warmińskim rodowodem. Lokalne dzieła sztuki są wykonane lub wyselekcjonowane osobiście przez Rafała Mikułowskiego, specjalnie z myślą o wiejskich wnętrzach.
  • 20-21/10/12, godz. 10.00: SPOTKANIE Z JOGĄ ze specjalną rekomendacją Moniki Piotrowskiej, coś dla ciała i ducha jednocześnie. Poranną jogę poprowadzi Mirosław Burgraf nauczycieli Jogi B.K.S. Iyengar, który praktykuje i naucza od 30 lat.


UWAGA! Konieczna wcześniejsza rezerwacja telefoniczna pod numerem: 662 137 090.

GALERIA

Chcesz dokonać rezerwacji ?

Podczas rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w sumie 40 % całej kwoty za noclegi. Prosimy o uiszczenie opłaty w ciągu 3 dni roboczych. Wpłata na konto jest potwierdzeniem rezerwacji.
zarezerwuj >