CZAS WOLNY

Spływy kajakowe i nie tylko ...

Dzięki obfitości akwenów i nieskazitelnej przyrodzie Warmia to idealne miejsce dla amatorów turystyki kajakowej.

Tutejsze szlaki obejmują rzeki, jeziora i łączące je kanały, które razem tworzą niezwykle różnorodną sieć dróg wodnych. Mamy do dyspozycji trasy kajakowe o małym lub umiarkowanym stopniu trudności i uciążliwości, ale wszystkie o niezapomnianych walorach krajobrazowych. Jednakże spływ kajakowy to przede wszystkim doskonała okazja, by zwrócić uwagę na otaczający nas świat dzikiej przyrody. Przeciskając się korytami niektórych cieków czy wpływając na rozlewiska mamy możliwość obserwacji z bliskiej odległości wielu gatunków ptaków i zwierząt.
Atrakcyjność spływów po regionalnych rzekach potęguje zmieniający się wraz z przekraczaniem granic makroregionów geograficznych krajobraz oraz różnorodny stopień trudności w pokonywaniu określonych odcinków. Zarówno Łyna jak i jej dopływy toczą się rozmaitymi nurtami, od rwącego, przypominające górskie potoki, po leniwe meandrujące wody przecinające lasy, pola czy otaczające wzgórza.

GALERIA

Chcesz dokonać rezerwacji ?

Podczas rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w sumie 40 % całej kwoty za noclegi. Prosimy o uiszczenie opłaty w ciągu 3 dni roboczych. Wpłata na konto jest potwierdzeniem rezerwacji.
zarezerwuj >