O NAS

Na imię mam Moniówka. Jestem Siołem. Otulam sobą Ogród, Ruiny, Staw i Dom. Składam się z ciszy i kojących dźwięków. Z zieleni ogrodu. Składam się z zapachu ziół, drewna i kamienia. Z szumu traw, kociego mruczenia i poszczekiwania Fridy. Z marzeń mieszkańców i gości.

 Znajdziecie tu miejsce na wyciszenie, wspólne gotowanie, wieczory przy winie i śmiechu, na wakacje i warsztaty, na magię spacerów i na realizację każdego pomysłu, który Wam przyjdzie do głowy. 

Dzieci są największą radością ale , czasami jednak chcemy dać odpocząć dorosłym w atmosferze błogiego spokoju i relaksu.

Chcąc dostarczyć moim Gościom  jak najlepsze warunki do odpoczynku postanowiłam skupić się na gronie dorosłych , którzy przyjeżdżają do mojego domu aby się wyciszyć .

Podczas pobytu gości z dziećmi często zdarzają się sytuacje kiedy dzieci  nie mogą czuć się swobodnie …, aby móc zapewnić moim gościom odpowiednią atmosferę  postanowiłam ograniczyć wizyty gości z dziećmi.

 

Wiem , że może to budzić pewne kontrowersje , jednak wierzę , że  zrozumieją Państwo moja motywację .

Chcesz dokonać rezerwacji ?

Podczas rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w sumie 40 % całej kwoty za noclegi. Prosimy o uiszczenie opłaty w ciągu 3 dni roboczych. Wpłata na konto jest potwierdzeniem rezerwacji.
zarezerwuj >