AKTUALNOŚCI

Bożonarodzeniowe kolędowanie

W dniach od 7 do 9 grudnia 2012 r. zapraszamy na Familijne Warsztaty Kolęd i Pieśni Bożonarodzeniowych prowadzone przez Anię Brodę.

W magicznej atmosferze zbliżających się świąt, wśród pięknych, zimowych krajobrazów Warmii, będziemy pracować nad melodią, głosem i rytmem, abyście wspólnie mogli zaśpiewać przy świątecznym stole we własnych domach. Gwarantowana uroczysta, prawdziwie świąteczna atmosfera.
Podczas warsztatów nauczymy się starodawnych kolęd życzących, gospodarskich, pastorałek, pieśni jasełkowych, pieśni z kantyczek i kancjonałów oraz autorskich świątecznych piosenek Ani Brody, jak i tych wywodzących się z tradycji warmińskiej i centralno-wschodniej Polski.

Koszt dwudniowych warsztatów: 80 PLN dorośli, 40 PLN dzieci.
Posiłki i noclegi zgodnie z załączonym cennikiem.

Ania Broda - wokalistka, cymbalistka, multiinstrumentalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jej ostatnia  płyta "A ja nie chcę spać " otrzymała w 2011 roku główną nagrodę w konkursie Świat Przyjazny Dziecku, organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka. Ania jest także współtwórcą Kapeli Brodów, stypendystką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Od kilkunastu lat zajmuję się polską muzyką tradycyjną oraz namiętnie pisze autorskie piosenki pełne dobrej poezji i pogody ducha.
www.aniabroda.com

GALERIA

Chcesz dokonać rezerwacji ?

Podczas rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w sumie 40 % całej kwoty za noclegi. Prosimy o uiszczenie opłaty w ciągu 3 dni roboczych. Wpłata na konto jest potwierdzeniem rezerwacji.
zarezerwuj >