AKTUALNOŚCI

Alicja w Krainie Garów

Alicja w Krainie Garów, czyli kulinarne czary-mary z Wegan Nerd 18 września o 15:00 do 20 września o 15:00

To już ostatni magiczny wypad z naszego cyklu REPUBLIKA BIOS AMIGOS. Tym razem zapraszamy Was na kulinarne jam session z Wegan Nerd, czyli charyzmatyczną Alicją Rokicką, blogerką roku 2014. Klimatyczny ośrodek na Warmii, fantastyczni ludzie, chilloutowy klimat i mnóstwo pysznego jedzenia! Macie ochotę do nas dołączyć? 

Kuchnia roślinna nie działa konwencjonalnie. Tutaj dzieją się czary. Dynia zamienia się w pyszny sos, burak nabiera słodyczy w deserach, cukinia staje makaronem, a orzechy przemieniają się w mleko. Na warsztatach z Alicją nauczymy się podstawowych przepisów wykorzystywanych w kuchni wegańskiej, które sprawdzą się o każdej porze, ale też poeksperymentujemy z kolorami, pomieszamy formy, faktury i konsystencję.

Podczas 3-dniowego wypadu nie zabraknie twórczej pracy przy gotowaniu i uczenia się nowych kulinarnych patentów, którymi oczarujemy rodzinę i przyjaciół. Nie zabraknie też wspólnie spędzonych wieczorów przy lampce wina, rozmowach i odpoczynku. Tu nad garami zawiązują się przyjaźnie. Tutaj warto być. Będzie autorsko, sezonowo, pysznie i… magicznie!

Więcej informacji na stronie http://biosamigos.pl/alicja-w-krainie-garow-czyli-kulinarne-czary-mary-z-wegan-nerd/

GALERIA

Chcesz dokonać rezerwacji ?

Podczas rezerwacji należy wpłacić zaliczkę w sumie 40 % całej kwoty za noclegi. Prosimy o uiszczenie opłaty w ciągu 3 dni roboczych. Wpłata na konto jest potwierdzeniem rezerwacji.
zarezerwuj >